Klasy SP
Konsultacje
Ściągnij

Finał Rejonu Kaliskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt
,, XXIV Igrzyska Młodzieży Szkolnej ‘’  2022/2023 Kępno 17.03.2023 r.

Uczennice naszej szkoły wygrywając najpierw zawody gminne a następnie zawody powiatowe znalazły się w finale rejonu kaliskiego w piłce ręcznej. Zawody rozgrywane były w Kępnie 17 marca 2023 r. W zawodach wzięło udział 8 zespołów z rejonu kaliskiego : Donaborów, Opatówek, Broniszewice , Kobylin, Kępno, Skalmierzyce, Kalisz, Doruchów.  Zawody rozgrywane były w dwóch grupach. Nasze uczennice trafiły do grupy z :
Opatówkiem – przegrywając 4:2, Kobylinem 6:2 oraz Donaborowem 6:1. Ostatecznie zakończyliśmy na miejscu 7. Spotkania były wyrównane o sukcesie decydowały drobne błędy, brak ogrania na dużym boisku oraz odrobiny szczęścia. Zawodniczkom nie można było odmówić woli i umiejętności. Stres zrobił swoje, ale jesteśmy z nich dumni i dziękujemy za zaangażowanie i włożony wysiłek.
Skład zespołu :
Kiełbasa Alicja, Szymkowiak  Anna, Łyskawka Maja, Kaczmarek Emilka, Szmytkowska Oliwia, Fabisz Wiktoria, Grzeszczak Julia, Okoniewska-Milicz Kinga, Misiak Magdalena, Cicha Patrycja, Rauhut Matylda oraz na zawodach gminnych i powiatowych – Kiełbasa Zofia.
                                                                                                               Maciej Janik