Napisz do nas
Strona główna
Kadra
Klasy SP-Gim
Zajęcia pozalekcyjne
Kluby i Stowarzyszenia
Ściągnij
Ogłoszenia
Galeria
Księga gości
Przydatne linki

 

Dnia 1 kwietnia br. w klasie 4
odbyło się spotkanie towarzyskie pod hasłem „PIŻAMA PARTY” i to wcale nie jest Prima Aprilis. Każdy uczestnik zobowiązany był przyjść w odświętnym stroju piżamowym wraz ze swoją „partnerką” – ulubioną poduszką.
Pierwszym zadaniem zabawy było zaprezentowanie się na wybiegu w swojej piżamie i pokazanie poduszeczki. Każdy opowiedział parę słów na temat swojego wyglądu oraz puchowego rekwizytu.
Następnie robiliśmy piękne zające wielkanocne z papieru, które udekorowały naszą klasę i ułożyliśmy wiersz o zajączku: „Zajączek kochany przynosi prezenty, nie jest jak inni, taki nadęty. Wszyscy go lubią, bo jest wyjątkowy, pewnie jest miły i fajowy!”
Kolejne zadanie polegało na ułożeniu piosenki o imprezce. Wybraliśmy melodię piosenki „Autostop” a słowa ułożyliśmy samodzielnie. Oto one: „Piżamówka, piżamówka, choć tu do nas zabaw się, śmiechu moc, pizzy stos, soku też napijesz się”.
Oczywiście nie mogło zabraknąć tańców przy muzyce. Bawiliśmy się wspaniale.
Aby nie zasłabnąć nasze kochane mamy przygotowały pizzę. Dziękujemy pani Szmytkowskiej i Urbaniak za przepyszne jedzenie a za sok, którego nam nie zabrakło pani Włodarczyk.
Impreza była bardzo udana i już umówiliśmy się na powtórkę w przyszłym roku.